תנו לנו לוודא שאתם נכנסים לדירה

על בטוח

למה לעשות

בדק בית

בדיקת בדק בית מעלה ליקויים ברמות שונות. חלקם ליקויים שהקבלן מחויב לתקן ויחסכו כסף רב. כמו אריחים שבורים או פגומים. שריטות באלומניום או ברז רופף. חלקם ליקויים משמעותיים שחובה לטפל לפני הכניסה לדירה. לדוגמא נזילה או סתימה או שיפוע לא תקני במרפסת. בדו"ח הערכה כספית לעלות התיקונים שהתגלו בדו"ח. הבדיקות שאנו מבצעים מגובים בתקנים וידע מקצועי, מתוך הניסיון של מאות דירות ואלפי ליקויים שראינו בעבר.

הבדיקה נעשית בעיתוי המתאים על מנת שהקבלן יתקן את הליקויים, טרם כניסת הדייר לדירה.
הבדיקה נעשית עי מהנדס/הנדסאי עם נסיון רב בביצוע פרוייקטים דומים. לבודק גם ניסיון רב באיתור תקלות ובביצוע בדק בית וביקורת מבנים. עריכת חוות דעת הנדסית ובקיאות בתקנים הרלוונטים.
במהלך הבדיקה ייבדקו כלל המערכות של הבית, כגון חשמל, ריצוף, טיח, אלומיניום, צבע, אינסטלציה ועוד…
הבדיקה נעשית עי מכשור מקצועי ויעודי על מנת לזהות ליקויים שונים
לאחר ביצוע הבדיקה, הלקוח מקבל דו"ח מסודר ובו מופיע פירוט על הליקוי, תיעוד מצולם של הליקוי הפניה לתקן הרלוונטי ומחיר התיקון המוערך.

מה תקבלו מאיתנו בתכל׳ס?

בסוף התהליך תקבלו דו״ח שמורכב משלושה חלקים:

  1. הצהרת הבודק – פירוט כללי על הניסיון וההשכלה המקצועית של הבודק המבצע ועורך את הדו"ח
  2. תיאור הנכס – יכלול מידע רלוונטי של הנכס
  3. ידע כללי עבור הדייר – פירוט על תקופת הבדק והאחריות מול הקבלן לכל תחום, על פי חוק המכר. ריכוז המסמכים שהדייר צריך לקבל מהקבלן ביום מסירת הדירה שישמשו אותו בהמשך.
  4. ממצאי הבדיקה והליקויים – החלק הכי חשוב -
כאן נפרט עבורכם בהרחבה את הליקויים שאותרו במהלך הבדיקה – כולל צילום של הליקוי, המלצה לתיקון, הפניה לבעל המקצוע הרלוונטי ותמחור מוערך של עלות התיקון.

אנחנו כאן כדאי לוודא שאתם הולכים על בטוח

ונכנסים לנכס בעיניים פקוחות בלי לפספס שום פרט!

אנחנו – ציקי יאול ואלכס אובודנקו, מהנדס אזרחי והנדסאי אזרחי, מביאים ערכים שרכשנו בשירות הצבאי המשותף: יסודיות, אמינות, שירותיות וירידה לפרטים, ביחד עם ניסיון שצברנו בשנים של עבודה בחברות מהגדולות במשק.
אתם – אתם מלאים ציפייה ועומדים להכנס לבית עליו חלמתם וחיכיתם ורוצים להיות בטוחים שקיבלתם את הטוב ביותר.

מתוך הניסיון האישי שלנו בנינו מוצר מושלם שנועד לחסוך לכם כסף ועגמת נפש!

ציקי יאול

אלכס אובדנקו​

אנחנו בודקים את כל בדירה באופן יסודי. גם את האזורים הקבועים כמו ריצוף, חיפוי אריחים, קירות – טיח וצבע. וגם את האביזרים המורכבים בדירה כמו דלתות, אביזרי חשמל ואינסטלציה, אלומיניום, מטבח ועוד. אנחנו בודקים את כלל החדרים. החניות והמחסן ומוודאים התאמת הביצוע לתכניות ולמפרטים השונים

המחיר משתנה על פי גודל הדירה. מחירים נעים בין 1200 ל-1600 לדירות סטנדרטיות של 3-6 חדרי שינה. דירות חריגות מתומחרות בנפרד

כן. הדו"ח הינו מסמך קביל בבית משפט. הדו"ח מתבסס על תקנים ישראלים אליהם הקבלן מחויב. קבלנים מכירים היטב את הזכות של הדייר להזמין מהנדס בודק ומטפלים בליקויים שעולים בדו"ח

קיימת התייחסות בדו"ח לתקופת האחריות השונה לפי חלוקה לתחומים שונים. בהתאם לחוק המכר הקיים בישראל.

אנחנו מתחייבים לשליחת הדו"ח עד 48 שעות לאחר סיום הבדיקה

רוצים להיכנס לבית בראש שקט?

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בשעות הקרובות